Partnerzy

Za poniższymi markami kryją się ludzie, dzięki którym robimy znacznie więcej niż moglibyśmy sami. Za to wszystkim ogromnie DZIĘKUJEMY.

Odpowiedzialni społecznie

Jesteśmy członkiem grupy przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie. Zrzesza ona tych, dla których odpowiedzialne prowadzenie biznesu jest zasadą działania.

"Klub Odpowiedzialnych"

jest prowadzony przez
Fundację "Każdy z nas"
i portal odpowiedzialniwbiznesie.pl


Przyszli pewnego dnia do naszego biura z dwoma dorodnymi psami i powiedzieli: "Słuchajcie razem możemy robić wspaniałe rzeczy!" Z Husky Team nie sposób robić niczego innego.

Fundacja Dogoterapeutyczna
"Husky team"
Korczyna 153
38-340 Biecz
info@fundacjahuskyteam.pl
www.fundacjahuskyteam.pl

 
Firma szkoleniowa, z którą współpracujemy niemal od początku. Przez ten czas zdążyliśmy się od siebie wiele nauczyć robiąc wspólnie szkolenia i dzieląc się doświadczeniami.
MAESTRA Firma Szkoleniowa
Małgorzata Fic
ul. Nowy Świat 18
32-020 Wieliczka
tel. 785 993 011 
biuro@imaestra.pl
www.imaestra.pl
 

Pod tym logo kryje się wiele ludzi, firm i instytucji, razem z którymi pracujemy nad podnoszeniem jakości usług szkoleniowych w województwie małopolskim.
Małopolskie Partnerstwo na rzecz Kształcenia Ustawicznego
http://www.wrotamalopolski.pl
 
   

Cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów krakowskich uczelni realizowany nieprzerwanie od 2005. Biorąc pod uwagę fakt, iż dzisiejsza gospodarka oparta jest w znacznej mierze na wiedzy oraz przepływie informacji, poruszamy zagadnienia, które są zgodne z najnowszymi trendami w Human Resources.

 biblioteka pedagogiczna gorlice  

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
w Nowym Sączu

Filia w Gorlicach
Ul. Wróblewskiego 10
38-300 Gorlice
tel: 18 3521570